ניסיון עסקי וניהולי הוא תנאי הכרחי על מנת שהעסק החדש יתפתח בצורה הנכונה ויישאר יציב ורווחי לאורך זמן. אמנם, רוב האנשים שפותחים עסק חדש אינם בעלי ידע או ניסיון ממשי בניהול והקמת עסק.

הקמת עסק חדש ללא ניסיון או ידע עסקי מקבילה לדוגמא למי שהחליט לפתוח מוסך לתיקון מכוניות, אבל לא יודע איך מתקנים רכב. מה לדעתך סיכויי ההצלחה לתיקון המכונית? סביר להניח שהסיכוי קלוש מאוד.

יכול להיות שבמשך הזמן אותו בעל עסק חסר ניסיון יוכל ללמוד כיצד לתקן לבסוף את המכונית, אך השאלה הגדולה היא כמה זמן לקח לו וכמה כסף הוא הפסיד עד שהצליח.

הקמת עסק חדש ללא ניסיון או ידע עסקי קודם, מפחיתה משמעותית את הסיכוי לעסק יציב ורווחי. שכר הלימוד של התקופה הראשונה בעסק עלול להיות מלווה בהפסדים כספיים גבוהים ואף להוביל את העסק לסגירתו במהירות.

לכן מומלץ מאוד לרכוש ידע מוקדם טרום הקמת העסק. ולהן שני המסלולים העיקריים שיוכלו לסייע לך להשיג מטרה זו.

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי הוא תהליך שמוביל יועץ עסקי מנוסה, המשלב הן תעודת הסמכה בתחום הייעוץ העסקי והארגוני והן ניסיון עסקי ממשי בעולם העסקים. יועץ עסקי מעניק בדיוק את כל מה שחסר לך בשלב הקמת עסק חדש.

ליווי עסקי הוא תהליך אישי רציף ומתמשך, שבמסגרתו אתה והיועץ העסקי עוברים יחד על כל השלבים של הקמת העסק, משלב התכנית העסקית ועד להפעלת העסק בפועל ובכלל זאת גיבוש תכנית שיווקית, תזרים מזומנים, נהלי עבודה וכן הלאה.

היתרון בשילוב יועץ עסקי בתהליך הקמת עסק, הוא שיפור משמעותי של סיכויי ההצלחה שלך.

נכון שיועץ עסקי עולה כסף ויועץ עסקי טוב עולה לא מעט, אך ההפסדים שעלולים להיגרם לעסק שמנוהל ללא ניסיון וידע עסקי, גדולים פי עשרת מונים.

קורסים

קורסים הם דרך מצוינת להשגת ידע עסקי, פיננסי ושיווקי בזמן קצר. קיים כיום מגוון רחב של קורסים לבעלי עסקים, אך מומלץ מאוד שהקורס הראשון שלך יהיה קורס שמתאים במיוחד לבעלי עסקים חדשים.

מה לומדים בקורס לפתיחת עסק?

קורס איכותי לפתיחת עסק חדש מעניק לך כלים ראשוניים הכרחיים ופשוטים ליישום ואינו מצריך ידע מוקדם בניהול או ידע עסקי.

בקורס תוכל ללמוד בקלות את יסודות הניהול, שיווק נכון וניהול כספים של העסק החדש שלך. אין ספק שהידע שנצבר לאחר קורס שכזה, מגביר את הסיכוי לעלות על דרך המלך להצלחה.

קיימים גם סוגי קורסים נוספים כגון איך לשווק את העסק שלך או איך לגייס לקוחות חדשים. כל אחד מהקורסים מקנה כלים, טיפים ודרכי פעולה טובות לכל עסק ובעיקר לעסק חדש.

לסיכומו של עניין

המלצתנו היא לא להקים עסק חדש ללא ידע עסקי וניהולי. אם אין לך ידע שכזה, מומלץ לשכור את שירותיו של יועץ עסקי מנוסה, שיוביל יחד איתך את העסק שלך קדימה.

ייעוץ עסקי בשילוב רכישת ידע מקורס פתיחת עסק או קורסים אחרים, יקפיצו משמעותית את סיכויי הצלחת העסק החדש שלך.

רוצה לשמוע עוד? פנה אלינו!

פנייה בווטסאפ חייגו עכשיו צור קשר
זקוקים לייעוץ עסקי? מוזמן להתייעץ איתנו