ייעוץ עסקי למסעדות – אבני הדרך להצלחה

בין עם זה רשת מסעדות או מסעדה אחת, לנהל אותה בצורה מוצלחת זה אחד מהתפקידים המאתגרים ביותר, במהלך השנים בשירותי הייעוץ עסקי לעסקים הבנתי כמה תובנות שאני בטוח שיעזרו לכם להבין קצת יותר על השירות והמורכבות שלו.

למעשה מסעדה נדרשת להעניק שירות איכותי ברמה יומית, בהגדרה של עסק מהסוג הזה זה עסק יומי, שדורש נהלים וסדר ארגוני ברמה גבוהה מאוד, ניהול עסקי לפרטי פרטים במיוחד מזווית של תמחור ארוחות ובניית תפריט נכון ומקצועי.

כמה מסעדות אתם מכירים באזור המגורים שלכם? נדמה כי היום יש בכל רחוב ובכל שכונה מסעדה אחת או שניים. באזורים שוקקים יש גם יותר מזה. נדמה כי העסק שהכי מצליח כיום ויש לו הכי הרבה ביקוש אלו הן חנויות האוכל. אנשים כנראה רעבים יותר מצד אחד, ומצד שני הם מתעצלים או שהם לא מוצאים את הזמן הפנוי על מנת לבשל.

הפתרון של קניית אוכל מוכן הוא פתרון יעיל במיוחד עבור אלו כאשר כך הם נהנים מאוכל חם וטרי בלי לטרוח עליו כלל.

רוצים שיטה שבמינימום עלויות תגדיל לכם את העסק?

השאירו פרטים וקבלו מאיתנו שיחת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  שדה חובה
  שדה חובהנא להזין מספר טלפון תקין

  כל יום נפתחות מסעדות

  אם תבדקו קצת את השטח, תגלו כי בכל יום נפתחות מסעדות חדשות. בתי אוכל, מזנונים וחנויות לממכר מזון מהיר אשר רוצות למכור ולהתפרנס ממכירת אוכל.

  לא תמיד אנחנו מצליחים להבחין אך חלק מהמסעדות או חנויות האוכל לא באמת מצליחות להרוויח מהעסק שהם הקימו והם מוצאים את עצמם נאלצים לסגור את העסק שהם פתחו בפחי נפש כאשר הם מותירים אחריהם חובות כבדים והוצאות רבות שהם חייבים לכסות.

  אתם רוצים מסעדה שתאריך ימים!

  ברור לנו כי אדם שפותח מסעדה לא רוצה להגיע למצב כזה אשר בו הוא נאלץ לסגור את שעריו כאשר חובות עתק רובצים עליו.

  אין ספק כי המטרה הברורה והמוגדרת של כל מי שבא לפתוח מסעדה היא שהמסעדה תהיה רווחית, היא תצליח למכור הרבה ותעשיר את קופת העסק.

  על מנת שזה יקרה, ממש לא מספיק להשקיע באוכל טעים ומשובח. לא די בעיצוב המסעדה בצורה נעימה ומזמינה עם רהיטים מפנקים שהם המילה האחרונה בשוק העיצוב. כי כל ההשקעות הללו למעשה לא יובילו לכלום, אם לא תהיה התנהלות נכונה מהבחינה העסקית.

  אוכל טעים עם ליווי מקצועי – המתכון הבטוח להצלחה

  בדיוק לשם כך אנחנו מציעים את הליווי העסקי למסעדות. הליווי כולל ייעוץ של אנשי מקצוע המכירים היטב את ענף המסעדנות. הם מכירים את התחום היטב ויודעים איך וכיצד יש לתכנן את העסק באופן כזה שהוא יהיה רווחי.

  כאשר אתם פונים אל הצוות המקצועי שלנו, אתם בהחלט יכולים להיות בטוחים כי המסעדה שלכם תיטיב ותשכיל לצעוד בדרך הנכונה והיא תגיע רחוק.

  ברור שאתם חייבים להשקיע באיכות של האוכל, בטיבם של חומרי הגלם כמו גם בטריות שלהם על מנת שקהל הלקוחות ייהנו מהתוצרת וירצו לרכוש עוד ועוד.

  אך כאשר כל זה ייעשה בעזרת הליווי המקצועי של אנשי מקצוע, אפשר יהיה להיות בטוחים כי העסק יוכל להתקדם ולהצליח פי כמה וכמה.

  אז אם כבר השקעתם במסעדה, קניתם את הציוד היקר, דאגתם כי המסעדה תהיה מרשימה, מזמינה, מושכת וכמובן טעימה, השקיעו עוד קצת בליווי העסקי זוהי ההשקעה במקום הנכון שתהפוך את המסעדה שלכם למוצלחת ומצליחה פי כמה וכמה.

  לייעוץ ראשוני ללא עלות אתם מוזמנים לפנות אליי ישירות אסי קומבליס יועץ עסקי וארגוני לעסקים וחברות.

  פנייה בווטסאפ חייגו עכשיו צור קשר
  זקוקים לייעוץ עסקי? מוזמן להתייעץ איתנו