ליווי עסקי כמפתח להצלחה שלך

סיוע ליווי עסקי בעת הקמת עסק או בעת ביצוע התייעלות בעסק קיים עשוי להיות המפתח לשיגשוגו. יועצי Advising ערוכים ללוות עסקים בשלבים שונים של התפתחותם תוך יישום מתודות עבודה וניסיון שפותחו לאורך שנים והתאמתם לצרכי הצלחתו של העסק הספציפי.

ליווי עסקי מאפשר הזדמנות לרתום את יכולותיו של יועץ עסקי מיומן, יחד עם האיכויות הקיימות בעסק ובכך ליצור שילוב מנצח שיצעיד את העסק קדימה. הייעוץ העסקי שמעניקה Advising מבוסס על נסיון של שנים והישגים מרשימים בייעוץ וליווי לחברות.

רוצים שיטה שבמינימום עלויות תגדיל לכם את העסק?

השאירו פרטים וקבלו מאיתנו שיחת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  שדה חובה
  שדה חובהנא להזין מספר טלפון תקין

  ליווי עסקי תוצאתי

  השיטה שלנו היא דרך מובנית ומוכחת לקיים תהליכי ליווי עסקי המעצימים את העסק ותורמים להתפתחותו. השיטה מורכבת משלושה שלבים – שלב האבחון, שלב גיבוש אסטרטגיה וחזון לארגון ושלב יישום המסקנות.

  בשלב האבחון תתבצע על ידי היועץ בחינה מקיפה של ליבת העסקים של הארגון והסביבה בה הוא פועל. שלב זה כולל את הגדרת הבעיה הקיימת ואת סקירת צרכיו העתידיים של הארגון בטווחי זמן שונים. לאבחון מקיף ודקדקני חשיבות רבה ביכולת להפיק מליווי עסקי את המקסימום האפשרי לתועלת העסק ובעליו.

  שלב גיבוש האסטרטגיה והחזון הוא השלב העוקב לשלב האבחון. שלב זה כולל התוויה של דרכי התנהלות וכללי בסיס בתחומים שונים החל מהתחום התפעולי, דרך התחום השיווקי ועד לתחומים הנוגעים להתנהלותו הפיננסית של הארגון ולניהול כוח האדם.

  האסטרטגיה שתגובש תיתן מענה לצרכיו השונים של הארגון כפי שנמצאו בשלב האבחון במטרה לאפשר לו לצמוח ולהצליח בסביבת עסקיו בטווח הארוך.

  שלב היישום הינו השלב החשוב מכולם. הוא כולל כתיבת תוכנית עסקית מפורטת והטמעתה בחלקיו השונים של העסק. שלב זה חייב לכלול שיתוף של עובדי העסק ברמות ההיררכיה השונות ויש לבצעו תוך היצמדות לעקרונות שגובשו בשלבים הקודמים לתהליך הליווי העסקי.

  לעיתים, שלב היישום עשוי להיות מלווה בתהליכים לא קלים כגון שינוי הנחות יסוד בארגון, שינויים במצבת כוח האדם או מעבר להתנהלות פיננסית אחראית יותר. גיבוש לוח זמנים מוסכם לביצוע שלב זה והקפדה על הצבת יעדים ברורה תסייע לארגון לעמוד בהצלחה רבה יותר בעקרונות שגובשו.

  הגדרת לוח זמנים באופן מיטבי כאשר ראוי שיתבצע תוך שיתוף העובדים בעסק ונסיון להתחשב בצרכיהם.

  תוצאות לטווח קצר וארוך

  בסיומו של תהליך הליווי העסקי יהיה העסק מוכן יותר להתמודדות עם האתגרים הצפויים לו. פעמים רבות, יוכל תהליך הליווי לתרום גם לעסקים שאינם נמצאים בקשיים מיוחדים שכן ביכולתו להציב בפניהם מראה שתאפשר להם להתייעל ולהשתפר ובכך להגביר את הרווחיות.

  ליווי עסקי הינו תהליך מורכב הדורש מומחיות ייחודית. יועץ עסקי מנוסה שמחזיק בידע מעולמות תוכן מגוונים יאפשר לארגון לקבל נקודת מבט מקורית ויקרת ערך על עסקיו ובדרך זו לשפר אותם משמעותית. פעמים רבות ליווי עסקי מתברר כהשקעה בעלת החזר גבוה במיוחד שאת פירותיה יקטוף העסק בטווח הקצר והארוך כאחד.

  יש לך שאלות בנוגע לליווי עיסקי? אנו כאן בשבילך: 072-2727410

   

  פנייה בווטסאפ חייגו עכשיו צור קשר
  זקוקים לייעוץ עסקי? מוזמן להתייעץ איתנו