ייעוץ עסקי לעסקים קטנים – מתאים?

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים הוא אלמנט חשוב באורך החיים וההצלחה של כל עסק. עם זאת, ישנם מנהלי עסקים קטנים שמנסים בכל מאודם לפתור לבד את הנושאים הבעייתיים יותר של העסק אך ללא הועיל.

אז למי מתאים ייעוץ עסקי?

הניסיונות לשקם את העסק או לייצר פיתוח עסקי לעסק על ידי מנהלים שונים מעלות חרס ולא משום שהניהול כושל – אלא משום שאותם מנהלים לא הוכשרו לפתרון משברים מסוג זה, משום שמנהלים אלה התמקדו והתמקצעו עם השנים בתחומים הקשורים למוצר או לשירות שהם מספקים.

מלבד זאת ישנה נטייה להסיק כי שירותי ייעוץ עסקי ניתים רק לעסקים גדולים שבפועל לא כך הדבר וזאת משום שלעסקים הגדולים ישנם מחלקות כגון: מחלקת שיווק, כספים, מחלקה משפטית, וכדומה היוצרות קשת רחבה של שירותים – בזמן שלעסקים הקטנים יותר אין מחלקות מסוג זה.

מסיבה זאת בלבד אותם עסקים קטנים זקוקים לפתרון נקודתי שייתן פייט רציני בכל משבר שצץ החברה ויקדם אותה דרך פיתוח עסקי המדגיש את החוזקות של העסק.

רוצים שיטה שבמינימום עלויות תגדיל לכם את העסק?

השאירו פרטים וקבלו מאיתנו שיחת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  שדה חובה
  שדה חובהנא להזין מספר טלפון תקין

  מהו עסק קטן?

  כיום, עסק קטן מוגדר כעסק בעל מחזור עסקי של עד 1,200,000 שקל בשנה. ייעוץ עסק מתאים גם לעסקים קטנים המכילים 30 עובדים ומטה. לעיתים דווקא העסקים הקטנים יותר דורשים ייעוץ עסקי וזאת מפאת שחלקם נמצאים בתחילת הדרך – מה שמצריך תכנון אסטרטגיה שיווקית, מתן פתרונות לחולשות, מינוף פיתוח עסקי, ויעוץ בשכירת כוח אדם נכון בצורה יעילה יותר לעסק.

  כדאי לשכור חברת ייעוץ עסקי לעסק קטן?

  חברה של ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים מתמקדת בנישה שלה ומאפשרת מגוון שירותים הכוללים מתן פתרונות ויציאה ממשברים הקשורים לחברות בינוניות ועסקים קטנים.

  החברה תיתן שירות אישי ופרטני יותר בה מנכ”ל החברה לייעוץ עסקי, שהוא בדרך כלל גם היועץ הראשי בחברה, ייעץ באופן אישי לכל לקוח, וילווה את התהליך כולו תוך מיקוד אנשי מקצוע נכונים ביותר לכל עסק לפי צרכיו ותחום עיסוקו.

  מהם השירותים שניתנים לעסקים קטנים?

  שירותי ייעוץ ארגוני יחד עם ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים הם רבים וטובים. רוב השירותים ניתנים לאחר אבחון מצב החברה או העסק, איתור החזון של בעל העסק ומנהליו ויציאה לאסטרטגיה שיווקית מנצחת.

  מתוך היסודות הללו יוצא היועץ הארגוני אל תהליכים של: בקרת איכות, הערכת עובדים ויעילותם, מתן כלים לעבודה נכונה, עצות בניהול זמנים טוב יותר.

  השירותים יאפשרו הגדלת רווחים או מניעת הפסדים, פיתוח עסקי מתקדם, ניהול שינויים וניהול זמן נכון וחסכוני יותר, ניהול הזדמנויות, ניהול משא ומתן פורה ועוד מגוון שירותים עצות והכוונות שרק יועץ עסקי וארגוני יודע להקנות.

  על מנת למצוא יועץ עסקי טוב, חשוב למצוא יועץ שצבר במהלך הקריירה שלו ניסיון בשני צידי המתרס בהם ייעץ לחברות מכל הגדלים וגם כיהן כמנכ”ל או מנהל של חברות מכל הגדלים – בצורה זאת תוכלו לזכות בייעוץ הטוב והאפקטיבי ביותר.

  קראו עוד: לדעת יותר על ניהול עסק

  פנייה בווטסאפ חייגו עכשיו צור קשר
  זקוקים לייעוץ עסקי? מוזמן להתייעץ איתנו