כאשר לאנשים יש כסף זמין ופנוי חשוב מאד שהם יידעו איך להתנהל איתו בחוכמה.

כיום יש מודעות גובהה לכך שכאשר נותנים לכסף לעבוד הוא בהחלט יכול לייצר מעצמו סכומי כסף נוספים ולכן לא מומלץ להשתהות אלא להכיר את עולם ההשקעות ולהשכיל לנהל את הכסף בצורה הכי טובה ונכונה.

אם מדובר במשפחות הרי שעניין זה מקבל משנה חשיבות, שכן צריך לחשוב על העתיד, כלומר על לא מעט שנים קדימה על מנת לקבל החלטות שקשורות לילדים או לתקופת הפרישה מהעבודה של ההורים.

החוכמה היא לקבל ייעוץ והכוונה אישיים שמתאימים לכל משפחה בנפרד ולהפקיד את ניהול ההון בידי מי שמומחים לכך, בדיוק מה שתוכנית פמילי אופיס מציעה.

בדרך זו לא צריך להתעסק בכספים על בסיס יומיומי ואפשר להיות שקטים ורגועים שיש מי שזה התפקיד המקצועי שלו.

ניהול הון אישי מה זה אומר?

בין אם מדובר בסכומי כסף גדולים ובין אם מדובר בסכומים קטנים יותר – חשוב מאד לדעת בדיוק היכן נמצאים הכספים ומה עושים איתם.

כיום ידוע שאין טעם בהפקדת כסף בפיקדון של הבנק, למשל, שכן התשואה בהפקדה זו נמוכה עד כדי לא קיימת כלל ולכן ההמלצה הגורפת היא להשקיע את הכספים על מנת שאפשר יהיה ליהנות מתשואות וריבית.

זה בדיוק הניהול של ההון.

קבלת ההחלטות היכן לשים את הכסף, כמה להשאיר בצד ואילו מסלולי השקעה יתאימו להשקפת העולם של בני המשפחה.

תוכנית כמו פמילי אופיס מסייעת לבני המשפחה להכיר את הצרכים האישיים שלהם, את אופן השימוש שלהם בכסף ומסייעת להם להתנהל בצורה חכמה, נאותה ובכזאת שמשאירה להם לא מעט כסף פנוי לאורך זמן.

מה התהליך הנכון של ניהול הון אישי?

חשוב מאד להבין ולדעת כל הזמן ממה מורכב ההון האנושי והיכן נמצאים כספים.

יש פלטפורמות שבהן הקהל הרחב יכול לגלות או לדעת אילו כספים יש לו והיכן הם נמצאים ויש גם אפשרויות לגלות את זה דרך אנשי מקצוע מהתחום.

כאשר פונים לתוכנית מקצועית כמו פמילי אופיס של חברת Lifegoals, אפשר לשלב בין מה שכבר יודעים על כספים אישיים ובין חיפוש כספים על ידי אותם אנשי מקצוע.

חשוב לנהל רישום מדויק של סכומים ותאריכים שבהם הכספים האלה יהפכו לנזילים ובמקביל לבנות תוכניות לטווח קצר, בינוני ורחוק.

תוכניות אלה יהיו קשורות למשפחה עצמה – לגיל של הילדים, לגיל של ההורים, לתוכניות או רצונות בחיים (כמו החלפת רכב או נסיעה לחופשה משפחתית), אירועים שצריך יהיה להפקיד כמו בר או בת מצווה או חתונות של הילדים וכמובן שמירת סכומי כסף זמינים למקרי חירום.

כל הכסף שנשאר זמין – צריך יהיה לבצע חשיבה מעמיקה על מסלולי ההשקעה הכי טובים ונכונים עבורו.

פנייה בווטסאפ חייגו עכשיו צור קשר
זקוקים לייעוץ עסקי? מוזמן להתייעץ איתנו