אנחנו חיים במדינת רווחה. מדינה אשר בה לא מפקירים את האזרחים גם אם הם התרשלו, גם אם הם לא בדיוק התנהלו בצורה אחראית כפי שמתבקש מאדם נורמלי והם מצאו את עצמם במצב של הפסדים כבדים עד כדי פשיטת רגל.
אדם שלא מסוגל יותר לגלגל חובות, לא מצליח לנהל את העסק שלו כי הוא לא יכול לשלם לעובדים את שכרם, לשלם לספקים את המגיע להם ובאופן כללי הם רק מפסידים כשהעסק כלל לא מניב רווחים כלשהם, יוכל להיעזר בחוקים המאפשרים להסדיר חובות תוך וויתור חלקי של החוב.
אדם שנמצא במצב ביש כזה לא חייב לשקוע ולא אמור להיות מושל מכל חפץ שיש לו בבית כולל הבית בו הוא גר. למרות שהוא בעל חוב עצום, החוק לא מאפשר מנושיו לפנות אותו מביתו כדי לעקל את ביתו. אך כל זה יוכל אכן לקרות רק בעזרת ליווי מקצועי של עורך דין בתחום.

עורך דין להסדר חובות

אז אם לא תפנו להליך כלשהו, לא ממש בטוח שהנושים יחוסו עליכם. יש מקרים רבים אשר בהם הנושים ממש קילפו את עורם של בעלי החוב כדי לממש את הנכסים ולקבל לכל הפחות חלק מהחוב. אך בגלל שיש אפשרות להיעזר בשירות של הסדר חובות, יש רבים המנצלים את הנישה הזו ופונים אל עורך דין מחיקת חובות. בעזרתו הם אכן מסוגלים להגיע למצב אשר בו יסדרו עבורם את החובות למצב הכי אפשרי מבחינתם, תוך התנהלות מול הנושים כאשר כל אחד מהם יקבל את החלק המירבי האפשרי בהתאם למצבו של החייב. אז נכון שיש מקרים אשר בהם יהיו חובות שאפילו יימחקו, אך עדיין מדובר בהסדר שהוא טוב העשרת מונים על פני פשיטת רגל בלי כל הסדר חובות. כך הנושים יקבלו לפחות חלק מתוך החובות המגיעים להם.

החייב חוזר לחייו ולעסקיו

בעזרת השירות של הסדר חובות יוכל החייב איכשהו לשוב למסלול החיים הנורמטיבי. הוא לא יצטרך לחשוש לפרנסתו, הוא יוכל להמשיך לעבוד ולהרוויח למחייתו והוא יוכל להמשיך ליהנות מהחיים הטובים אך כמובן בצורה שקולה יותר ומאוזנת יותר. כך הוא גם יוכל ליהנות מהחזר החובות בקצב הנכון עבורו בלי שזה יפגע בו ובבני משפחתו.
כשבאים לבחור עורך דין לצורך הסדר חובות חשוב לתת את הדעת לבחירה נכונה באיש מקצוע שיהיה מסוגל לתת מענה בהתאם למצב ולצורך.
לרוב, עורך דין שצבר ניסיון בתחום הספציפי המדובר הוא האיש אשר אליו כדאי יהיה לפנות. ככל שיהיה זה איש מקצוע מנוסה הרי שזה יוכל להבטיח לכם הצלחה גדולה יותר בתיק.
אז נקווה עבורכם שלעולם לא תגיעו למצב כזה, אך אם בכל זאת קרה ונקלעתם לבור כזה, חפשו את עורך הדין שיסלול עבורכם את הדרך הכי בטוחה ומבטיחה.
שיהיה בהצלחה!

פנייה בווטסאפ חייגו עכשיו צור קשר
זקוקים לייעוץ עסקי? מוזמן להתייעץ איתנו