כל בעל עסק חייב לעבוד בצורה מסודרת ומאורגנת מראש. לא משנה באיזה סדר גודל של עסק מדובר. גם עסק גדול ומסועף וכך גם עסק קטן שאין לו יומרות גבוהות, חייבים כולם להתנהל בצורה מסודרת ומתוכננת. רק כך הם יצליחו להתרומם, העסק יוכל להרוויח ולמעשה הוא יוכל להגיע למקומות שהוא אפילו לא חשב עליהם.
אם מדובר בעסקים קטנים אשר אלו משקיעים בעבודה עקבית ומסודרת, על פי תכנית של יועץ עסקי, הרי שהעסק שלהם יצליח לזנק ולהגיע רחוק.

רוצים שיטה שבמינימום עלויות תגדיל לכם את העסק?

השאירו פרטים וקבלו מאיתנו שיחת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  שדה חובה
  שדה חובהנא להזין מספר טלפון תקין

  תוכנית עסקית מארגנת את העסק מחדש

  בין אם מדובר בעסק חדש שזה עתה עומד לקום ובין אם מדובר בעסק שכבר קיים זמן מה, ניתן בעזרת התוכנית העסקית להוביל לכך כי העסק יפרוץ דרך ויצליח להגיע למקומות שכלל לא נראה היה כי הוא יוכל אי פעם להגיע.
  אך מובן שלצורך כך יש צורך בתוכנית עסקית ברורה מאוד, מסודרת, חד משמעית ועקבית במיוחד.
  רק באופן כזה אפשר יהיה להאמין כי העסק יוכל לגדול, לפרוץ ולהרוויח הרבה יותר.

  מהי תכנית עסקית?

  כאשר אנחנו מדברים על תוכנית עסקית, אנחנו למעשה אמורים לפרק את העניין לגורמים.
  לפני הכול יש לנו את החזון של העסק.
  חשוב מאוד כי העסק יגדיר קודם כל לעצמו, מה הוא למעשה רוצה להשיג ולאן הוא רוצה להגיע. כאשר ישנו חזון ברור ומטרה מוגדרת מראש, אפשר להמשיך ולתכנן את השלבים הבאים.

  מיהו קהל היעד של העסק?

  לא פעם קם לו עסק חדש, עסק שנראה מוצלח מאוד מבחינת ההיצע שלו לציבור, אך משום מה הוא לא מצליח למכור. העסק לא מצליח למצוא את דרכו והוא מוצא את עצמו מפסיד שוב ושוב.

  לא פעם מתברר כי העסק המוצלח לכאורה ממוקם באזור שאין לא כל ביקוש. הוא נמצא מבחינה פיזית באזור שם הלקוחות הפוטנציאליים שלו כלל אינם מגיעים. לעיתים נדרשת העברה פיזית של בית העסק למקום אחר ורק לאחר שהעסק משנה את מקומו הוא גם מצליח לשנות את מזלו. פתאום הוא מתחיל להרוויח, הלקוחות מתחילים להופיע בהמוניהם והעסק גדל, פורח ומשגשג.

  כמה אתם רוצים להרוויח מהעסק?

  אחת השאלות המרכזיות שכל יועץ עסקי ישאל אתכם הוא כמה אתם למעשה רוצים להרוויח מהעסק בשורה התחתונה. כאשר ברור מהו הסכום שאתם מצפים להרוויח, ניתן לתכנן בהתאם את התוכנית העסקית. כך ניתן יהיה לשקלל בצורה נכונה ומסודרת את כל ההוצאות של העסק. הן את ההוצאות הקבועות הידועות לו כמו הוצאות עבור ציוד, הוצאות עבור מלאי, הוצאות עבור העובדים במקום וכדומה והן את הוצאות התקורה שאותן גם כן יש לזכור. כי אלה עשויות להסתכם בסכומי כסף גבוהים אשר לא פעם ינגסו נתח נכבד מההכנסות.

  אז גם אם העסק הוא (עדיין…) קטן, כדאי לפנות לייעוץ עסקי. זוהי הדרך להצלחה!

  פנייה בווטסאפ חייגו עכשיו צור קשר
  זקוקים לייעוץ עסקי? מוזמן להתייעץ איתנו