אירוע חברה כהשקעה בהון האנושי

הון אנושי איכותי הוא מנכסיו החשובים ביותר של העסק. עובד מרוצה יהיה עובד אפקטיבי ונאמן שימשיך עם החברה לטווח ארוך ומנהלים רבים שואלים את עצמם כיצד ניתן לשמר עובדים?

איך ניתן להגביר את שביעות הרצון של העובדים? לגרום להנעת עובדים? את שיתוף הפעולה והגיבוש ביניהם? וכיצד ניתן לרתום את העובדים להצלחת העסק? אירוע חברה הוא אחת התשובות לכך.

שביעות רצון ורווחת העובדים נחשבים כיום לגורמים חשובים ביותר בעולם העבודה וארגונים משקיעים משאבים רבים על מנת לעמוד על הגורמים לשביעות רצון ולמכסם אותם.

כיצד אירוע חברה תורם לשביעות רצון וגיבוש?

במציאות העסקית של היום הבינו מרבית הארגונים כי תרבות ארגונית וגורמים כמו סביבת העבודה, קיום אירוע חברה, גיבוש וכבוד הדדי בין העובדים בחברה ובינם לבין מנהלי החברה, חשובים לעובד לא פחות ואף יותר מתגמולים חומריים.

ארגונים המשכילים לטפח את העובדים ולהשקיע בפן החברתי-תרבותי במקביל לפן המקצועי מחזקים את תחושת השייכות וזוכים בעובדים יצירתיים, חיוביים ופרודוקטיביים שמעריכים את מקום העבודה ושואפים להצליח, להתפתח ולגדול בו.

השגרה היומיומית במקום העבודה, עומס מטלות ושעות עבודה ארוכות גורמים לעייפות, מתח ושחיקה מהירה של העובד.

אירוע חברה או יום כייף שמארגן מקום העבודה הוא שובר שיגרה המאפשר לחוות את מקום העבודה מזווית אחרת ומהווה רענון מבורך עבור העובדים.

הם יכולים לשכוח לזמן מה ממטלות היומיום, זוכים להפגת מתח ולפינוקים מטעם הארגון שמראה להם בדרך זו שמעבר לעובדים הוא רואה אותם בראש ובראשונה כאנשים, שעבודתם חשובה ומוערכת ויותר מזה, שרווחתם חשובה לו.

אירועים מסוג זה מהווים גם הזדמנות מצוינת עבור עובדים ומנהלים להיפגש מחוץ לכותלי המשרד, להשתחרר מהשגרה, לשוחח על נושאים שאינם קשורים לעבודה, להכיר אחד את השני בסיטואציות שאינן קשורות למטלות העסקיות ולהעמיק את הקשרים הבינאישיים.

כיצד זה ישפיע על הצלחת העסק שלך?

ארגון המשקיע ברווחת העובדים ומקיים מעת לעת אירוע חברה זוכה בתמורה לעובדים חיוניים יותר, החווים את מקום העבודה כחיובי יותר, מפתחים תחושת שייכות גבוהה יותר לארגון וחשים מחויבות כלפיו.

בסופו של יום מתועלים רגשות אלה להנעה פנימית, לעבודה פרודוקטיבית יותר, לביצועים טובים יותר ולמוטיבציה להצליח ולנסות לשמר את מקום העבודה לזמן ממושך.

אירוע חברה ששם דגש על גיבוש עובדים ופיתוח האינטראקציה החברתית בין העובדים לבין עצמם ובינם לבין הארגון משיג רווח כפול. סביבת העבודה הופכת עבור העובדים לחברתית ונעימה יותר.

העובדים מרגישים מחוברים יותר אחד לשני, נוצרים קשרים חברתיים אשר משפרים את גיבוש העובדים, מפחיתים קונפליקטים בין העובדים ובין עובדים למנהלים, מייעלים את עבודת הצוות ומשפרים את התקשורת הארגונית.

כיום, כאשר ברור כי הון אנושי הוא יתרון תחרותי, הוא נחשב לאחד הנכסים החשובים ביותר עבור בארגון. ברור כי יצירת תרבות ארגונית קשה לחיקוי הוא חלק בלתי נפרד משיפור וקידום העסק שלך. עם זאת, הטמעת תרבות ארגונית היא תהליך מורכב הדורש ייעוץ ארגוני מקצועי.

אנחנו ב- Advising מנוסים בכך ונשמח ללוות אותך בתהליך.

קראו עוד: למה חשוב לתת אמון בעובדים?

פנייה בווטסאפ חייגו עכשיו צור קשר
זקוקים לייעוץ עסקי? מוזמן להתייעץ איתנו