בעלי עסקים רבים לא מבינים את החשיבות והמשמעות של מערכות היחסים שלהם עם רואה החשבון של בית העסק שלהם. ראשית עליכם לדעת כי רואה החשבון שלכם צריך לדעת הכל על העסק שלכם, ככל שהוא יידע יותר, הוא יידע לייעץ ולנווט אתכם טוב יותר מהבחינה הפיננסית. כאן תוכלו לקרוא על הטעויות שאתם עלולים לעשות מול רואה החשבון שלכם, ועל פתרון ליווי עסקי צמוד שייתן לכם מענה לזה.

מהן הטעויות הנפוצות שאתם עושים?

ריכזנו עבורכם מספר טעויות שכיחות בקרב בעלי עסקים רבים, שהם עושים בהתנהלות השוטפת מול רואה החשבון שלהם. עליכם לוודא כי אתם לא עושים טעויות אלה, מה שיחסוך לכם הרבה כסף.

רוצים שיטה שבמינימום עלויות תגדיל לכם את העסק?

השאירו פרטים וקבלו מאיתנו שיחת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  שדה חובה
  שדה חובהנא להזין מספר טלפון תקין

  חוסר אחידות

  בעלי עסקים רבים לא מבינים את החשיבות של הסדר והארגון של הגשת הדוחות והמסמכים אל רואה החשבון שלהם. רבים מכם, מעבירים רק חלק מהחשבוניות, או לחילופין מעבירים חלק באמצעות אימייל וחלק באופן פיזי. חוסר אחידות וסדר פותח פתח לטעויות.

  עליכם להבין את האחריות שיש עליכם בתור בעלי עסק, וכן אתם אחראיים גם על העובדים ואנשי המקצוע אותם את מעסיקים. התנהלות מסודרת ואחידה מול רואה החשבון שלכם תחסוך לכם המון כסף, ותשקף את מצבו הפיננסי בצורה טובה ומדויקת יותר.

  אי ביצוע פגישות יזומות עם רואה החשבון

  מדובר בטעות נפוצה מאוד, בעלי עסקים רבים שוגים ולא יוזמים שיחות ופגישות עם רואה החשבון של העסק שלהם. אם אתם מאלו שמחכים שרואה החשבון שלכם יפנה אליהם ויזום פגישה, עליכם להבין שזאת טעות גדולה. בתור בעלי עסק אתם חייבים לדעת מה מצב העסק כל הזמן. בנוסף לכך, במהלך הפגישות היזומות מול רואה החשבון תוכלו להעלות בפניו דברים, ולקבל הצעות ייעול ושיפור שיחסכו לכם הרבה זמן וכסף.

  ריכוז הניהול אצל אדם אחד

  אחרי הכל, גם רואה החשבון שלכם הוא בסופו של דבר בן אדם, וגם הוא יכול לעשות טעויות. מחובתכם בתור בעלי העסק והאחראים לו – לוודא שטעויות לא קורות. בדקו את הדוחות, וודאו שאתם אכן יודעים לקרוא אותם ואפילו לשאול שאלות ולבקר. מומלץ לקבל ייעוץ עסקי מקצועי אחת לשנה – שנתיים מיועץ עסקי מקצועי שגם ילמד אתכם להבין את הדוחות, ויסייע לכם בהתנהלות הכספית מול רואה החשבון ובעסק בכלל.

  פנייה בווטסאפ חייגו עכשיו צור קשר
  זקוקים לייעוץ עסקי? מוזמן להתייעץ איתנו